Kavárna POTMĚ: Online

Kavárna POTMĚ: online je jedním ze dvou nových online projektů Světlušky, který se zrodil v karanténě. Stejně jako Podcast POTMĚ je nejen poděkováním za pravidelné a jednorázové příspěvky do nové sbírky Posviť Světlušce, ale i způsobem, jak být stále nablízku dárcům a podporovatelům i v době, která fyzickému kontaktu nepřeje.

Vítejte v Kavárně POTMĚ: Online

Kavárna POTMĚ je vlajkovou lodí osvětových a zážitkových akcí Světlušky. Kavárna POTMĚ vám nabízí možnost prožít si chvíli nebo dvě v absolutní tmě ve společnosti nevidomých a slabozrakých kavárníků, kteří v kavárně pracují. Ročně Kavárnu POTMĚ v Praze a dalších městech navštíví na tři tisíce hostů.

Každý týden ve stejný čas vás budou bavit zrakově postižení kavárníci a jejich hosté v zatemněné kavárně online. Kavárna POTMĚ: Online je poděkováním a zážitkem pro všechny, kteří Světlušce fandíte. 

Jak si rezervovat místo v Kavárně POTMĚ: Online?

Klikněte na zelené tlačítko v pravé části nahoře, vyberte si přihlášení buď přes FACEBOOK (nejjednodušší cesta, stačí kliknout na ikonku FB a povolit propojení v okně, které vám vyskočí) nebo zadejte email, a místo je vaše. Otevře se vám okno s odpočtem, které můžete zavřít do doby, než nastane čas.

Vždy 10 minut před začátkem vysílání se vám připomeneme emailem, abyste Kavárnu POTMĚ: Online neprošvihli.

Jak bude Kavárna POTMĚ: Online probíhat?

Každé úterý vás v 18 hodin na tomto místě přivítají naši slabozrací kavárníci. Neuvidíte je, ale poslech bude stát za to. Ostatně stejně jako v Kavárně POTMĚ.  A pokud ji neznáte, tak tohle je skvělá příležitost to napravit. 

Do Kavárny POTMĚ: Online si kavárníci zvou hosta a během společné hodinky si posvítí na téma, které budete dopředu znát. Prostřednictvím chatu a možnosti klást otázky se budete moct zapojit. Budete-li chtít, kavárník vás může pozvat k mikrofonu a zapojit do diskuze s hostem.
Živý kavárenský přenos bude trvat 45-60 minut.

Hosté a témata Kavárny POTMĚ: Online

19. 5. Tereza Kostková, Téma: Krize jako příležitost?
26. 5. Svatopluk Schuller, Téma: Neviditelné herectví
2. 6.   Dalibor Gondík, Téma: Upřesníme
9. 6.   Upřesníme

Nezapomeňte se zaregistrovat a zajistit si tak místo v našem živém kavárenském vysílání už v úterý od 18:00! I když každý jinde, budeme o sobě stále vědět.  A nezapomeňte si připravit svůj oblíbený nápoj! 

Kavárna POTMĚ: Online je jedním z dvou produktů vzniklých v rámci sbírky Posviť Světlušce.

 

Neumíte si představit, jak to v Kavárně POTMĚ: Online přesně vypadá? Poslechnětě si záznam prvního posezení s Terezou Kostkovou z 19. května. 

Za koncept a vizuální podobu Kavárny POTMĚ: Online děkujeme našim přátelům ze společnosti Remembership_ (#friendsnotclients).