Návštěvníci pražské Kavárny POTMĚ podpořili těžce zrakově bezmála půl milionem

Kavárna POTMĚ kotvila téměř tři týdny na náměstí Republiky, během nichž se podařilo vybrat na těžce zrakově postižené přes 401 tisíc korun. 

Kavárna POTMĚ kotvila od 3. do 20. června na náměstí Republiky, kde letos představila novinku – modulární kavárnu z dílny KOMA Modular s interiérem od IKEA. V horkých dnech se do naprosté tmy přišlo zchladit téměř dva tisíce hostů, díky kterým se na těžce zrakově postižené vybralo přes 401 tisíc korun. Měli jste to za námi do Prahy daleko? Zážitek teď bude vozit náš zatemněný autobus po regionech až do půlky září. Zastavte se za námi a ochutnejte zážitek s dobrým koncem. 

V JAKÝCH DALŠÍCH MĚSTECH NAŠI KAVÁRNU POTMĚ POTKÁTE? DOZVÍTE SE ZDE

Poděkování partnerům Světlušky:

Velké poděkování patří společnostem KOMA Modular a KOMA Rent, které na náměstí Republiky v Praze modulární Kavárnu POTMĚ poprvé sestavily. Děkujeme také společnostem Pivovary Staropramen (hlavní partner modulární Kavárny POTMĚ), Illy, Coca-Cola, Fontana, G. Benedikt, IKEA, Hotel Perla, Dachser, Palladium, MEC3, Kings Court hotel a Praze 1. Laskavé díky patří společnosti Herbadent, České televizi za mediální partnerství a Českému rozhlasu, který nadační fond před 18 lety založil.