Rozsviťte to s námi!

c2f2aba572c974a5a9a41c3d6bcfc9db.png
25. červenec 2019

Tisíce světluščích dobrovolníků opět rozsvítí česká města a obce, tentokrát s rekordním počtem zapojených škol, školek, turistických a zájmových oddílů i knihoven. 

Do ulic letos dobrovolníci vyrazí během Sbírkových dnů Světlušky od 9. do 13. září v rámci více než desítek lokalit po celém Česku. Výtěžkem z prodeje dárkových předmětů, mezi kterými se poprvé objeví také ponožky se svítícím lemem nebo originální hrací karty, podpoří Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu děti i dospělé s těžkým zrakovým postižením. Na pražském Andělu, kde sbírkový týden 9. září odstartujeme, se lidé mohou těšit na doprovodný program. Do prodeje se zde zapojí známé osobnosti, mezi kterými se letos objeví i KOVY.

Pomáhejte kliknutím
Pro ty, kteří nestihnou sbírkové dny v ulicích, je na webových stránkách
www.svetluska.net připravena dárcovská brána, kde můžete velice rychle ze svého mobilního telefonu či počítače přispět online platební kartou nebo převodem z účtu. Dočtete se zde také o příbězích lidí s těžkým zrakovým postižením, kterým Světluška pomáhá. Rozsvítit to s námi můžete i odesláním jednorázové dárcovské SMS ve tvaru DMS SVETLUSKA 60 na číslo 87777, anebo Světlušku podporovat pravidelně odesláním dárcovské SMS ve tvaru DMS TRV SVETLUSKA 60.