Ve dne v noci běhám pro Světlušku

26. duben 2021

Rozběhněte se s námi i letos virtuálně spolu s Rozběháme Česko! Ať už pro chybějící radost z pohybu, pro pevné zdraví, nebo zkrátka pro učinění dobrého skutku. Vychutnejte si letní výběh zalitý slunečními paprsky ve vlastním tempu, vlastním čase, sami, s rodinou či kamarády, a pomozte nám tak svítit nevidomým a slabozrakým.

Jak to funguje?

Stačí se online registrovat a pak si běh kdykoliv a kdekoliv trasovat s oblíbenou aplikací v termínu od 15. 7.  do 15. 8. 2021 a následně se podělit o screenshot. Registrace, která pro děti činí 150 Kč a pro dospělé 200 Kč, putuje do veřejné sbírky Světluška. Hecněte se a registrujte se do Letní výzvy pro Světlušku hned.

Kdo s námi může běžet?

Do běhu se může zapojit kdokoli, kdo chce podpořit dobrou věc a trochu si zasportovat. A protože k pohybu chceme po prosezeném roce motivovat také děti, připravili jsme nově osobní výzvu „sběr kilometrů“, do které se mohou zapojit sportovní týmy, letní a příměstské tábory. Sbírat kilometry lze během, jízdou na kole, na skatu, na koloběžce, skákáním, zkrátka vším, co vás bude nejvíc těšit. Pokud váš tým nasbírá 10 000 km a více, můžete si sami vybrat, který světluščí projekt podpoříte. Navíc nás skokem přiblížíte k našemu letošnímu vysněnému rekordu v uběhnutých kilometrech – 500 000 km.

Co najdu ve startovním balíčku?

Startovní balíček zahrnuje startovní číslo, medaili, diplom a drobnou pozornost v podobě slevového kupónu od společnosti Herbadent, partnera naší výzvy.

Více informací k přihlášení do virtuálního běhu spolu s registrací naleznete přímo na stránkách Rozběháme Česko.

Spustit audio