Dárek na poslední chvíli? Kupte blízkým zážitek od agentury Adrop

Prostřednictvím agentury Adrop můžete udělat radost blízkým hned dvěma způsoby. Koupí vstupenky do Kavárny POTMĚ, kde si dáte kafe s některou ze známých českých osobností, nebo na sportovní událost Noční běh pro Světlušku, kde vás pro změnu bude některá z celebrit trasovat.

Na kávu se známou osobností

Co takhle vyrazit na kávu s nějakou známou osobností a zároveň pomoci zrakově postiženým? Netradiční zážitek je pro všechny, kteří se rádi setkávají nad hrnkem něčeho dobrého a mají rádi překvapení. Vyrazte sami nebo ve skupině až 3 osob do naší Kavárny POTMĚ. U stolu se k vám připojí ještě čtvrtý host, kterým bude něketrá z českých známých osobností. Uhodnete podle hlasu, o koho se jedná?

Více informací o zážitku najdete ZDE

Noční běh pro Světlušku se známou osobností

V rámci Nočního běhu pro Světlušku si účastník na vlastní kůži vyzkouší, jaké je to běžet poslepu. Díky Adropu ale navíc dostane k ruce traséra, který jej po celou dobu závodu povede. Bude jeho náhradníma očima, bude ho vést a dávat mu konkrétní instrukce. A nebude to jen tak nějaký trasér, bude jím známá osobnost. Ze vstupenky zakoupené přes Adrop navíc putuje 397 Kč (436, resp. 736 Kč podle zvolené varianty) z každého poukazu na pomoc zrakově postiženým. 

Více informací o zážitku najdete ZDE

Lákají vás i další zážitky potmě? Mrkněte ZDE, co vše můžete díky Adropu na vlastní kůži zažít.