Dárek na poslední chvíli? Kupte blízkým zážitek od agentury Adrop

Adrop pro Světlušku

Prostřednictvím agentury Adrop můžete udělat radost blízkým hned dvěma způsoby. Koupí vstupenky do Kavárny POTMĚ, kde si dáte kafe s některou ze známých českých osobností, nebo na sportovní událost Noční běh pro Světlušku, kde vás pro změnu bude některá z celebrit trasovat.

Na kávu se známou osobností

Co takhle vyrazit na kávu s nějakou známou osobností a zároveň pomoci zrakově postiženým? Netradiční zážitek je pro všechny, kteří se rádi setkávají nad hrnkem něčeho dobrého a mají rádi překvapení. Vyrazte sami nebo ve skupině až 3 osob do naší Kavárny POTMĚ. U stolu se k vám připojí ještě čtvrtý host, kterým bude něketrá z českých známých osobností. Uhodnete podle hlasu, o koho se jedná?

Více informací o zážitku najdete ZDE

Noční běh pro Světlušku se známou osobností

V rámci Nočního běhu pro Světlušku si účastník na vlastní kůži vyzkouší, jaké je to běžet poslepu. Díky Adropu ale navíc dostane k ruce traséra, který jej po celou dobu závodu povede. Bude jeho náhradníma očima, bude ho vést a dávat mu konkrétní instrukce. A nebude to jen tak nějaký trasér, bude jím známá osobnost. Ze vstupenky zakoupené přes Adrop navíc putuje 397 Kč (436, resp. 736 Kč podle zvolené varianty) z každého poukazu na pomoc zrakově postiženým. 

Více informací o zážitku najdete ZDE

Lákají vás i další zážitky potmě? Mrkněte ZDE, co vše můžete díky Adropu na vlastní kůži zažít.