Světluščí Vánoce budou díky Kauflandu ještě štědřejší

18. listopad 2020

Nakonec se rok 2020 přeci jen pootočí k lepšímu, alespoň u nás ve Světlušce. I letos proběhne k naší nesmírné radosti vánoční sbírka, v níž se znovu spojíme se společností Kaufland. 

K letošní vánoční sbírce přistupuji s velkým respektem, protože budeme zákazníky Kauflandu žádat o to, aby do svých předvánočních nákupů přidali i štítky na dárky, a uvědomuji si, že v letošním roce bude nakupování jiné … Koledy v obchodech střídají bezpečnostní opatření při nakupování, většinou spěcháme, abychom se v obchodně dlouho nezdrželi. A bezpochyby budou lidé i více hledět na to, kolik peněz za svůj nákup vynaloží. Věřím, že jmenovky na vánoční dárky, které nesou jméno obdarovaného, ale současně pomáhají zrakově postižením, najdou své zákazníky a budou pod stromečkem zářit.
ředitelka Nadačního fondu Českého rozhlasu Gabriela Drastichová

Vánoční jmenovky, jejichž kompletní výtěžek poputuje na konto Světlušky, budou moci lidé zakoupit od 23. listopadu do 6. prosince. Arch se samolepicími jmenovkami bude k dispozici na pokladnách a informačních přepážkách všech prodejen Kaufland po celé České republice za 30 Kč. Nad to si pro nás ale Kaufland připravil ještě jedno úžasné překvapení! Za každou prodanou jmenovku totiž štědře věnuje navíc dalších deset korun. Tímto gestem Kaufland za každého činí první krůček k pomoci. Tak ji při příštím nákupu nezapomeňte dotáhnout do konce. <3

Věříme, že i v této nelehké době bude vlna solidarity stejně velká jako v loňském roce a společně tak s našimi zákazníky rozsvítíme Vánoce nevidomým. Vážíme si i aktivní podpory našich zaměstnanců, kteří jsou pro úspěch celé sbírky nepostradatelní. Letos se Kaufland navíc rozhodl věnovat Světlušce 10 Kč za každou prodanou jmenovku. Celý výtěžek bude prostřednictvím Fondu Kaufland rozdělen do poslední koruny lidem se zrakovým postižením ve všech krajích.
ředitelka komunikace společnosti Kaufland Renata Maierl

Kromě zakoupení jmenovky nás budete moci podpořit i zapojením do kampaně na sociálních sítích, tak nás nezapomeňte sledovat na Instagramu i Facebooku

Spustit audio