Registrace na Noční běh pro Světlušku 2020

Noční běh pro Světlušku 2020

Registrace na Noční běhy pro Světlušku jsou spuštěny! V roce 2020 odstartujeme opět v Plzni, a to 26. 3., následovat bude šňůra běhů potmě v Brně (16. 4.), Praze (23. 4.), Olomouci (5. 5.), Ostravě (6. 5.) a Jihlavě (13. 5.).

Na příští rok jsme pro vás připravili hned několik novinek! Všechny běžce i chodce čeká rozcvička, kterou povede nadupaný tým společnosti Hannah, nově vyběhneme i v Ostravě a při registraci ve všech městech budete mít na výběr ze dvou startovních balíčků. Balíčky máme tentokrát pro všechny, zároveň však pro váš větší komfort bude kapacita na všech bězích zastropována, a tak se nezapomeňte registrovat včas. První varianta balíčku obsahuje vak na záda s čelovkou, druhá vak se sportovní čelenkou. To ocení zejména skalní fandové nočních běhů, kteří už naši čelovku mají a chtějí navíc při běhu vypadat šik.

Ještě, než rozsvítíte trať schovanou ve tmě, budete si moct již tradičně užít hudební rozcvičku v podání známých interpretů. Na výběr bude opět vždy z kratšího a delšího okruhu. Nechcete běžet? Nevadí! Vítáni jsou zájemci všech věkových kategorií, kteří chtějí podpořit dobrou věc. Registrovat se mohou také firmy, které podpoří své zaměstnance ve sportovních aktivitách, a navíc udělají dvojnásobnou radost. Poběží s námi i zrakově postižení sportovci, které i díky vám již 17 let podporujeme v jejich aktivním životě.

Společně rozzáříme opět nejen města, ale také životy nevidomých. Výtěžek ze všech běhů poputuje na konto Světlušky a pomůže zrakově postiženým dětem i dospělým po celém Česku žít život posvém a naplno.

Registrace na běhy jsou spuštěny na www.behprosvetlusku.cz.

Generálním partnerem Nočních běhů pro Světlušku je obchodní řetězec Kaufland a hlavním partnerem sportovní značka Hannah.

Fotografie:

Vizuál by Studio Tyrš – art director Jakub Šolín 

Fotografka: Michaela Danelová

Aktér: Tomáš Dohnal In Motion Academy